Advokátní kancelář Gartšík, Guber, Jašek a spol. byla založena v roce 2001 v Brně. Nabízíme právní pomoc zejména v oblasti obchodního práva, nejčastěji ve věcech obchodních smluv, obchodních společností, fúzí a akvizicí, směnek, akcií a jiných cenných papírů, mezinárodního obchodu a nemovitostí. V této oblasti úzce spolupracujeme s kancelářemi daňových poradců, auditora a účetních. Nabízíme tak komplexní zpracování Vaší transakce. Snažíme se vždy najít praktické a efektivní řešení.

Oba zakládající partneři kanceláře jsou od roku 2000, resp. 2001 činní jako insolvenční správci. Máme tudíž trvalou orientaci na složitém poli insolvenčního práva. Připravíme řešení situací spojených s insolvenčním řízením, zejména zpracováním návrhu na prohlášení konkursu, přípravu oddlužení (osobního bankrotu) či další zastupování ve sporech vyvolaných insolvenčním řízením.

Klienty kanceláře jsou zejména menší a střední obchodní společnosti. Většina právní pomoci je účtována na základě hodinové sazby nebo předem stanovenou cenou za jednotlivý úkon právní pomoci. Ceny zohledňují skutečné potřeby klienta, snažíme se vždy najít cenově dostupné řešení. S každým klientem sepíšeme smlouvu, v níž je způsob odměny a její výše předem stanovena. Ctíme zásadu, že klient musí vědět, kolik a za co zaplatí.

Právní služby poskytujeme klientům z celé republiky i ze zahraničí. Při poskytování právních služeb používáme anglický a německý jazyk; máme pracovní znalosti ruštiny. Spolupracujeme s řadou osvědčených tlumočníků i méně frekventovaných jazyků.

V případě podrobnějších dotazů na činnost kanceláře nás neváhejte kontaktovat.

Advokátní kancelář
Gartšík, Gruber, Jašek a spol.

  • Divadelní 616/4
  • Brno
  • 602 00
  • Email: info@akggs.cz
  • Tel.: +420 725 570 423

Kontaktujte nás